Viens no Kazahstānā vadošajiem aizdevumu izsniedzējiem ir pievienojies Mintos

26.10.2018

mintosblog

Aizdevumu tirgum ir pievienojies Lending & Finance Technologies (LF TECH), kas Tev piedāvā iespēju investēt Kazahstānā izsniegtos īstermiņa patēriņa kredītos. Tas ir viens no vadošajiem īstermiņa aizdevējiem Kazahstānā, un tagad Mintos aizdevumu tirgū izvieto aizdevumus investīcijām EUR un KZT. Izmanto lielisko iespēju iegūt neto peļņu līdz 18% gadā no KZT aizdevumiem un līdz 11% gadā no EUR aizdevumiem!

LF TECH darbību uzsāka 2012. gadā, atverot savu pirmo filiāli. Kopš tā laika grupa ir atvērusi 130 filiāles visā valstī, izveidojusi tiešsaistes produktu, kurā pieteikuma izskatīšana aizņem mazāk nekā 15 minūtes, un ir paplašinājusi darbību Krievijas tirgū. Tās mērķis ir sniegt klientiem individuālu pieeju, ātru apkalpošanu un ērtu produkta izmantošanu. Šīs priekšrocības ir piesaistījušas vairāk nekā 500 000 unikālo klientu Kazahstānā.

Kazahstānā izsniegtie LF TECH aizdevumi ir vidēji 100 EUR lieli. Atmaksas termiņš ir līdz 30 dienas, un aizņēmēji aizdevumu atmaksā vienā maksājumā. No EUR valūtā izvietotajiem aizdevumiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 11% gadā, savukārt no KZT kredītiem tā būs līdz 18% gadā. Nākotnē LF TECH plāno paplašināt savu piedāvāto aizdevumu klāstu Mintos un investīcijām izvietot arī auto un lombarda kredītus.

Visi LF TECH aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Papildus tam, lai nodrošinātu aizdevumu izsniedzēja un investoru interešu sasaisti, uzņēmuma līdzdalība aizdevumos būs 15%.

Uzņēmums ir pilnībā finansēts no pašu kapitāla, līdz ar to tas saglabā ļoti spēcīgu bilances pozīciju. Kopš 2012. gada uzņēmums Kazahstānā ir izsniedzis aptuveni 1 252 000 aizdevumu 122,3 miljonu eiro apmērā. 2018. gada septembra beigās tā neto aizdevumu portfeļa vērtība sasniedza 19 miljonus eiro. Turpmākajos gados uzņēmums sagaida stabilu izaugsmi un peļņu tā pašmāju tirgū un Krievijā, kā arī plāno turpināt paplašināšanos Dienvidaustrumu Āzijā.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt LF TECH Kazahstānā izsniegtos īstermiņa kredītos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums