Vyhrajme společně další: AltFi “People’s Choice Award” 2018

08.01.2019

mintosblog

Další skvělý rok, další úspěch, kterého může Mintos dosáhnout. Hlasujte pro nás a pomozte nám opět vyhrát AltFi “People’s Choice Award”!

Od založení Mintos tržiště jsme byli loajální k zájmům investorů a jejich přáním neustálým vylepšováním a inovací našeho produktu na základě Vašich postřehů. Za to jsme byli odměněni loajalitou Vás, našich investorů. Proto jsme také vyhráli AltFi “People’s Choice Award” v letech 2016 a 2017. Nyní, po třetí v řadě, se nemůžeme dočkat, jestli naše svědomitá dřina vedla opět k očekávanému výsledku: poplácání po rameni od Vás ve formě online hlasu.

Pokud si nás přejete ještě jednou podpořit, tak společně můžeme již po třetí v řadě opět získat AltFi “People’s Choice Award”! Vyhrajme ji společně. Každý hlas je důležitý.

AltFi ocenění jsou ty nejdůležitější a nejvíce prestižní v globálním světě alternativních financí. AltFi poskytuje vedoucí zpravodajství, informace a data o rapidně rostoucím odvětví alternativního financování a fintech světě. V pátém ročníku ocenění vyzdvihne výjimečné společnosti, jak zavedené, tak začínající.

Hlasujte pro Mintos a učiňte Vámi zvolené investiční tržiště Mintos znovu vítězem!

 

Komentáře